Egemen Antrepo Hiz.Beton.Hafr.İnş.Nak.Turz.Tic.Ltd.Şti, lojistik ihtiyaçların giderilmesinde, müşterilerine güvenli hizmet alma duygusunu veren, iş ortaklarına ve çalışanlarına daima artı değer katan bir lojistik çözüm markası olmayı hedeflemiştir.
EGEMEN,dünyanın her yerinde ve her türlü rekabet koşulunda, bir lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, tedarik zincirinin her aşamasında, müşterilerine teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, hizmet alternatifleri ve çözümler üretmeyi esas almaktadır.
Bu amaçla;
Bilginin hızlı ve doğru bir şekilde, müşterileri, iş ortakları ve çalışanları ile paylaşılmasını temel ilke olarak benimser.
İnsan kaynağının bilgi ve kalitesinin sürekli geliştirilmesini hedefler.
Sürekli gelişime ve verimliliğe yönelir.
İnsanı ve çevreyi korumayı faaliyetlerinin ön koşulu olarak kabul ve taahhüt eder,
Çalışmalarında SEÇ-G(Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik ) performansından sorumludur. Tüm projelerde, iş planları, ölçülebilir kalite, sağlık, güvenlik hedeflerini gözetir.
EGEMEN ilişkilerinde;
Bireyler söz konusu olduğunda, hak ve haysiyetlerine saygı duyar,
Müşteriler söz konusu olduğunda, ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi ve doğru çözümleri sunar, Toplumlar söz konusu olduğunda, faaliyette bulunduğu alanlarda yaşayan insanların EGEMEN 'nin varlığından faydalanmalarını sağlar.
Kalite Politikamız
Tüm Hakları Saklıdır.Egemen Transport 2012
Adres : Fabrikalar Mah. 3001 Sk. Öz-Anaç Apt. No:3/5 ANTALYA
Tel : +90 242 335 20 15 - +90 242 335 20 17
JUST IN TIME


Dünya Saatleri
Döviz Kurları